Komorniki, ul. Młyńska 38     513 400 489

Zabiegi upiększające stopy

Nazwa zabiegu Opis Cena
Opracowanie paznokci i skórek + lakier Polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, w celu ich wyrównania i nadania im pożądanego kształtu oraz usunięciu skórek okołopaznokciowych. Zabieg zakończony jest nałożeniem warstwy oliwki lub odpowiedniej odżywki i lakieru. 50 zł/ 60 zł  60 min.
Żel hybrydowy na paznokcie To metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie lakieru do paznokci i żelu. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują, wyglądają naturalnie i są odporne na uszkodzenia. Metoda hybrydowa obejmuje pracę na naturalnej płytce paznokcia, dzięki temu paznokieć nie jest uszkadzany. 75 zł  60 min.
Pedicure frezarką + lakier Zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli w soli pielęgnacyjnej. W celu zapewnienia najwyższego poziomu higieny, na miskę pedicure nakładana jest jednorazowa folia. Przed rozpoczęciem fazy ściernej nakładany jest na stopy preparat z mocznikiem w celu zmiękczenia naskórka. Nadmiar zrogowaciałego naskórka usuwany jest manualnie tarką, następnie mechanicznie frezarką. Po opracowaniu podeszwy aplikowany jest peeling dwufazowy w celu jeszcze dokładniejszego usunięcia zrogowaciałego naskórka z całej powierzchni stopy oraz dokładnego natłuszczenia i nawilżenia stopy, które następuje dzięki substancjom natłuszczającym zawartym w peelingu. Druga część pedicure to odsunięcie skórek frezarką i manualne wycięcie ich cążkami, tak aby stopy były zadbane. Następnie skracamy i nadajemy kształt paznokciom, dodatkowo polerując płytkę, jeśli posiada nierówności. Na koniec zabiegu aplikowany jest specjalistyczny krem pielęgnacyjny, dobierany indywidualnie do potrzeb skóry oraz oliwka, która nawilży skórki i będzie zapobiegać nadmiernemu narastaniu na płytkę.

110 zł/ 120 zł

 90 min.
Pedicure frezarką + hybryda Stanowi kompleksową usługę polegającą na połączeniu zabiegu pedicure ze stylizacją paznokci żelem hybrydowym, stanowiącym niejako połączenie lakieru do paznokci i żelu. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują, wyglądają naturalnie i są odporne na uszkodzenia. Metoda hybrydowa obejmuje pracę na naturalnej płytce paznokcia. 150 zł  120 min.
Parafina na stopy jako dodatek do zabiegu   30 zł