Komorniki, ul. Młyńska 38     513 400 489

Zabiegi upiększające oczy

Nazwa zabiegu Opis Cena
Regulacja brwi Jest to zabieg kształtujący łuk brwiowy, pozwalający uzyskać idealny układ brwi dopasowany do twarzy i typu urody. 20 zł 20 min.
Henna brwi lub rzęs Pigmentacja brwi nadająca wyrazistość i głębię koloru oprawie oka, pozwalająca na uzyskanie wspaniałego efektu czarnych rzęs lub podkreślenie łuku brwiowego kolorem specjalnie dobranym do indywidualnego typu urody. 25 zł 20 min.
Henna + regulacja brwi Połączenie zabiegów henny i regulacji brwi pozwala na jednoczesne dopasowanie kształtu i koloru brwi, do typu urody w celu uzyskania najpiękniejszej oprawy oka. 35 zł 30 min.
Henna rzęs + Henna i regulacja brwi Połączenie zabiegów henny rzęs i brwi oraz wyregulowanie łuku brwiowego stanowi kompleksową usługę pozwalającą na uzyskanie, najlepszych efektów w zakresie kształtowania i koloryzacji idealnej oprawy oka dopasowanej do indywidualnych wymagań i,kształtu twarzy. 45 zł 35 min.
Przedłużanie rzęs metodą objętościową Całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu zabieg przedłużania, pogrubiania i zagęszczania naturalnych rzęs polegający na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy wachlarzyka składającego się od 3 do 5 ultra cienkich rzęs, co pozwala wyeksponować oko i podkreślić jego walory lub ukryć ewentualne defekty. 210 zł 120 min.
Uzupełnienie rzęs Zabieg ten polega na uzupełnieniu wypadających w naturalnym cyklu rzęs, konieczny po przedłużeniu rzęs co ok. 6-8 tygodni, w celu zachowania pięknej oprawy oka. 70 zł - 140 zł 90 min.