Komorniki, ul. Młyńska 38     513 400 489

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało

 • Mezoterapia bezigłowa – jest nowoczesną i bezinwazyjną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry umożliwiają: fale ultradźwiękowe oraz pole elektryczne, które wywołuje zjawisko elektroporacji. Fala elektromagnetyczna oddziałując na skórę, sprawia że tworzą się kanały w błonach komórkowych i do wnętrza komórki przedostają się substancje aktywne zawarte w preparatach kosmetycznych. Tkanka zostaje odżywiona dotleniona, pozbawiona toksyn oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny.
Zakres Cena
Twarz, dekolt, szyja 180 zł 90 min.
Mezoterapia jako dodatek do zabiegu na twarz 35 zł 20 min.
Wybrane partie ciała (brzuch lub uda lub pośladki) 150 zł 40 min.
 • Sonoforeza - zabieg ultradźwiękowy, którego celem jest ułatwienie wprowadzenia substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka. Substancje takie jak witaminy lub peptydy poprzez wtłaczanie manualne przenikają do skóry w niewielkim stopniu, natomiast  wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i stymuluje regenerację uszkodzonych tkanek, rozjaśnia przebarwienia i plamy, dotlenia i nawilża skórę, poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Wibracja ultradźwiękowa i jej efekt cieplny dla mięśni stale uaktywnia skórę, dzięki czemu także eliminuje zmarszczki i ujędrnia mięśnie. 
Zakres Cena
Twarz, dekolt, szyja 180 zł 120 min.
 • Sonoforeza kawitacyjna  - zabieg łączący peeling kawitacyjny z sonoforezą stanowi bezbolesne, bezpieczne i skuteczne oczyszczanie skóry z możliwością dodatkowego wprowadzania w głąb skóry substancji kosmetycznych. Głowice ultradźwiękowe dokonują dodatkowego mikromasażu i pozwalają na wprowadzanie w głąb tak dokładnie oczyszczonej skóry preparatów kosmetycznych oraz umożliwiają jednoczesne wykonanie innych zabiegów, np. nawilżających, przeciwzmarszczkowych, na przebarwienia czy regenerujących. Pomimo swej skuteczności i gruntowności sonoforeza kawitacyjna jest zabiegiem bardzo łagodnym i znakomicie sprawdza się w przypadku cery wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień, a także trądzikowej i przetłuszczającej się. 
Zakres Cena
Twarz, dekolt, szyja 180 zł 120 min.
 • Peeling kawitacyjny - to nowoczesna metoda bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry wykonywanego przy użyciu urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe wywołujące efekt kawitacji. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tego dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry. Peeling kawitacyjny jest całkowicie bezbolesnym i bezpiecznym zabiegiem skutkującym odświeżeniem i oczyszczeniem skóry, poprawą krążenia wywołaną dotleniającym, nawilżającym i odmładzającym skórę mikro-masażem spowodowanym drganiami fal ultradźwiękowych. W trakcie peelingu kawitacyjnego usuwane są także wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki. Peeling kawitacyjny przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych, ponieważ umożliwia skuteczniejsze wchłanianie preparatów kosmetycznych. 
Zakres Cena
Twarz, dekolt, szyja 160 zł 120 min.
 • Mikrodermabrazja - zabieg zwany też mikropeelingiem kontrolowanym polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Od klasycznej dermabrazji zabieg odróżnia możliwość dostosowania stopnia głębokości ścierania. Mikrodermabrazja jest rozwiązaniem polecanym dla osób, które mają problemy z zaskórnikami, trądzikiem, prosakami, rozszerzonymi porami, bliznami, przebarwieniami, nieprawidłowościami w rogowaceniu naskórka, pierwszymi oznakami starzenia, a także z rozstępami i cellulitem. Po zabiegu przez ok. dwa tygodnie należy unikać słońca.
Zakres Cena
Twarz, dekolt, szyja 160 zł 30 min.
Mikrodermabrazja jako dodatek do zabiegu na twarz 30 zł 30 min.
Wybrane partie ciała (brzuch lub uda lub pośladki) 160 zł 40 min.
 • Głowica ciepło / zimno (dodatek do zabiegu) – zabieg masowania wybranych partii ciała głowicą, która jednocześnie rozgrzewa się do 40*C i chłodzi do 10*C. Zimna głowica łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia na skórze. Może być stosowana po zabiegach manualnego oczyszczania, mikrodermabrazji czy zabiegach z kwasami w celu złagodzenia zaczerwienienia skóry. Ciepła głowica stosowana jest przed zabiegami w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych, może być stosowana jako alternatywa dla wapozonu. Naprzemienne stosowanie ciepłej i zimnej głowicy jest zabiegiem wzmacniającym i uszczelniającym naczynia krwionośne .
Zakres Cena
Twarz 40 zł 10 min.
Wybrane partie ciała (brzuch lub uda lub pośladki) 60 zł 20 min.
 • Mezoterapia mikroigłowa - zabieg na wybrane partie ciała, polegający na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy zastosowaniu mechanicznej stymulacji specjalistyczną głowicą z kilkudziesięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwającymi naskórek. Mikrokłucia pobudzają i stymulują naskórek oraz sprawiają, że wielokrotnie zwiększa się jego przepuszczalność i dzięki temu skóra jest gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli i preparatów kosmetycznych na idealnej głębokości. Zabieg mezoterapii mikroigłowej pobudza skórę do produkcji kolagenu i dzięki temu przyczynia się do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek
Zakres Cena
Twarz 180 zł 45 min.
Twarz, dekolt, szyja 230 zł 60 min.
Wybrane partie ciała (brzuch lub uda lub pośladki) 180 zł 40 min.
Skóra głowy 120 zł 30 min.

UWAGA - Przy pierwszym zabiegu doliczany jest koszt rollera - 70,00 zł

Roller wystarcza na dziesięć zabiegów i pozostaje własnością klientki.

 

 • LIPO ROYAL (LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA) - to innowacyjna technologia umożliwiająca bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych. Dzięki zastosowaniu zabiegu z wykorzystaniem urządzenia LIPO ROYAL można stracić od 3 do 8 cm w obwodzie już po jednym zabiegu. LIPO ROYAL może być stosowany do  zmniejszania obwodu wybranych partii ciała, likwidacji otyłości i rozbijania cellulitu. LIPO ROYAL działa w oparciu o zastosowanie liposukcji ultradźwiękowej w połączeniu z działaniem fal RF oraz drenażem. Zabiegi są zupełnie bezbolesne nie wymagają zastosowania żadnego znieczulenia, dlatego stosowanie tego innowacyjnego urządzenia jest całkowicie bezpieczne i komfortowe dla klienta. LIPO ROYAL pozwala na skuteczne i trwałe usuwanie komórek tłuszczowych, bez nawrotów, często spotykanych po wykonaniu tego typu zabiegów. Urządzenie wyzwala wysoką częstotliwość ultradźwięków 40.000 Hz poprzez niezwykle wydajne głowice ultradźwiękowe, które szybko wprawiają komórki tłuszczowe w wibracje, powodując powstanie kieszeni próżniowych wewnątrz i na zewnątrz komórek. Występujące drgania silnie oddziaływają na komórki tłuszczowe, powodując powstanie wewnętrznych szczelin w błonie komórkowej, co umożliwia rozerwanie błon komórek tłuszczowych. Następnie pod wpływem fali sprężystej 0,5 MHz zawartość komórki tłuszczowej zostaje doprowadzona do postaci ciekłej i rozłożona z jednoczesnym rozerwaniem błony komórkowej. Wytworzone ruchy uwalniające osiągnięte przez ukierunkowane światło podczerwone oraz impulsy drenujące rozpoczynają odprowadzanie powstałych substancji do organizmu i uwalnianie ich podczas procesów metabolicznych, poprzez krążenie wątrobowe.

  Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, jednak dla pełnej satysfakcji zalecane jest zastosowanie serii od 6 do 10 zabiegów powtarzanych raz w tygodniu.

  Po przeprowadzeniu zabiegu wskazana jest dieta lekkostrawna, unikanie pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych i wysokoenergetycznych, a także picie dużej ilości wody (około 2l/dobę) oraz dodatkowa aktywność fizyczna.
Zakres Cena
na wybrane partie ciała  200 zł 60 min.
na wybrane partie ciała – seria 6 zabiegów 1000 zł -
na wybrane partie ciała – seria 10 zabiegów 1700 zł -