Komorniki, ul. Młyńska 38     513 400 489

Spa na dłonie i stopy

Nazwa zabiegu Opis Cena
Peeling dłoni lub stóp To zabieg polegający na złuszczeniu i usunięciu zrogowaciałego naskórka. W trakcie zabiegu nakładany jest wybrany peeling na skórę dłoni lub stóp i wykonywany jest lekki masaż, dzięki temu komórki martwego naskórka i zrogowacenia zostają usunięte. Po dokładnym peelingu dłonie należy umyć i osuszyć. Dzięki peelingowi zwiększa się absorbcja substancji aktywnych zawartych w kolejnych stosowanych preparatach kosmetycznych. 15 zł 10 min. 
Maska na dłonie lub stopy To zabieg odżywczy, nawilżający, rozjaśniający lub wywołujący inne korzystne efekty w zależności od zastosowanego rodzaju maski. Wybrany rodzaj maski aplikowany jest na uprzednio przygotowaną skórę dłoni lub stóp i pozostawiany na skórze ok. 10 min. Następnie nadmiar produktu należy usunąć. Dzięki zabiegowi skóra jest zregenerowana i dobrze odżywiona. 20 zł  15 min.
Zabieg parafinowy na dłonie Zabieg polegający na kąpieli dłoni w płynnej parafinie w celu natłuszczenia, wygładzenia, zmiękczenia i ujędrnienia skóry dłoni. Ciepła parafina pozostawia hydrofobową warstwę zatrzymującą wodę w naskórku. Zabieg parafinowy wyrównuje koloryt skóry i hamuje proces jej starzenia. Każdy zabieg poprzedzony jest peelingiem złuszczającym zrogowaciały naskórek oraz nałożeniem odpowiedniej maski kremowej. 60 zł  30 min.
Zabieg parafinowy na stopy Zabieg polegający na zanurzeniu stóp w rozgrzanej, płynnej parafinie w celu natłuszczenia, wygładzenia, zmiękczenia i ujędrnienia skóry na stopach. Ciepła parafina pozostawia hydrofobową warstwę zatrzymującą wodę w naskórku. Zabieg parafinowy wyrównuje koloryt skóry i hamuje proces jej starzenia. Każdy zabieg poprzedzony jest peelingiem złuszczającym zrogowaciały naskórek oraz nałożeniem odpowiedniej maski kremowej. 70 zł  35 min.
Zabieg parafinowy na dłonie i stopy Stanowi kompleksową usługę polegającą na równoczesnej kąpieli dłoni i stóp w roztworze ciepłej parafiny, pozwalającą na uzyskanie najlepszych efektów w zakresie pielęgnacji skóry dłoni i stóp. Po zabiegu skóra staje się nawilżona, jędrna, gładka i miękka w dotyku. 120 zł  45 min.
Zabieg owocowy na dłonie To nie tylko zabieg pielęgnacyjny ale również relaksacyjny, który pobudza zmysły. Produkty marki Oiive Tree Spa Clinic używane w zabiegu, to profesjonalna i wyjątkowa linia kosmetyków do pielęgnacji dłoni i stóp. Kosmetyki oparte są na produktach organicznych inspirowanych naturą. Pierwszym etapem zabiegu jest kąpiel dłoni w wodzie z dodatkiem świeżych owoców cytrusowych i soli mineralnej, która pobudza mikrokrążenie zmiękcza skórki. Drugim etapem jest peeling cukrowy połączony z olejami roślinnymi, którego zadaniem jest dokładne złuszczenie skóry. Następnym etapem zabiegu jest aplikacja wybranego rodzaju maski. Pozostawiamy ją na skórze ok. 10 min, a następnie zmywamy nadmiar produktu. Dzięki masce skóra jest zregenerowana i dobrze odżywiona. Ostatnim krokiem jest nałożenie kremu i wykonanie masażu, który poprawi ukrwienie, zwiększy przepływ limfy i ułatwi wchłanianie odżywczych składników zawartych w kremie. 65 zł  30 min.
Zabieg owocowy na stopy Pierwszym etapem zabiegu jest kąpiel stóp w wodzie z dodatkiem świeżych owoców cytrusowych i soli mineralnej, która pobudza mikrokrążenie zmiękcza skórki. Drugim etapem jest peeling cukrowy połączony z olejami roślinnymi, którego zadaniem jest dokładne złuszczenie skóry. Następnym etapem zabiegu jest aplikacja wybranego rodzaju maski. Pozostawiamy ją na skórze ok.10 min., a następnie zmywamy nadmiar produktu. Dzięki masce skóra jest zregenerowana i dobrze odżywiona. Ostatnim krokiem jest nałożenie kremu i wykonanie masażu, który poprawi ukrwienie, zwiększy przepływ limfy i ułatwi wchłanianie odżywczych składników zawartych w kremie. 75 zł  35 min.
Zabieg owocowy na dłonie i stopy To wyjątkowo relaksacyjny i zmysłowy zabieg pielęgnacyjny, który sprawi że poczujesz się jak w raju, dzięki używanym w zabiegu najwyższej jakości produktom marki Oiive Tree Spa Clinic. Pierwszym etapem zabiegu jest kąpiel dłoni w wodzie z dodatkiem świeżych owoców cytrusowych i soli mineralnej, która pobudza mikrokrążenie zmiękcza skórki. Drugim etapem jest peeling cukrowy połączony z olejami roślinnymi, którego zadaniem jest dokładne złuszczenie skóry. Następnym etapem zabiegu jest aplikacja wybranego rodzaju maski. Pozostawiamy ją na skórze ok. 10 min., a następnie zmywamy nadmiar produktu. Dzięki masce skóra jest zregenerowana i dobrze odżywiona. Ostatnim krokiem jest nałożenie kremu i wykonanie masażu, który poprawi ukrwienie, zwiększy przepływ limfy i ułatwi wchłanianie odżywczych składników zawartych w kremie. 130 zł  45 min.
Przy połączeniu zabiegów parafinowych z zabiegami manicure lub pedicure   -  dopłata  wynosi jedynie      30,00 zł
Przy połączeniu zabiegów owocowych z zabiegami manicure lub pedicure     -   dopłata  wynosi jedynie      35,00 zł